Kafkas Prefabrik
Dijital Katalog

KABİN TANITIM
Kabin ve konteyner günümüzde modern kent yaşamının bir vazgeçilmezi konumunda. Çevre dostu yapısı, modüler yönüyle kentin her noktasındaki estetik uyumu, hafifliği ve en önemlisi ekonomik fiyatı, kabini en önemli tercih sebebi kılıyor.

İroni Kabin'in yaşamın her alanına hitap eden bir ürünü mutlaka var! Yaşam kabini, bekçi kabini, güvenlik kabini, unlu mamüller satış noktasından bakkaliyeye kadar çok amaçlı büfe kabinleri, askeri nöbet kabini, kontrol noktası kabini, her amaca uygun geniş kabin, sağlık kabini, hizmet noktası kabini (bilet, kontrol vs...), şantiye barınma kabini, wc kabini, duş kabini, işçi soyunma odası kabini, eğitim kabini gibi çok sayıda alternatif İroni Kabin'in üretimi arasında. İhtiyaca gore özel amaçlı kullanıma sahip kabinler de üretilebilmektedir.

Damla Kabin; 2010 yılında kurularak Polyester Kabin ve konteyner imalatı ile sektöre adım atılmıştır. Polyester ve konteyner malzemeden modüler bekçi kabini ve güvenlik kabinleri, Soyunma Kabini, WC - Duş Kabinleri üretilmektedir. Endüstriyel Ürünlerde ise ; Büfe, Modüler Kabin, Portatif Kabinler, her türlü satış büfeleri ve taksi duraklarında kullanılan kabinler firmamız tarafından imal edilmektedir. Ayrıca konteyner, mobil konteyner, poliüretanlı konteyner üretimimiz de hız kazanmıştır. Zaman içerisinde piyasa talepleri doğrultusunda üretim kapasitesini arttırıp montajlı ve demonte teslim kabin seçenekleri ile kabinlerde ürün yelpazesini de genişletmiştir. Damla Kabin Copyright © 2013 Bu sitede yayınlanan yazlı ve görsel bilgilerin tüm hakları saklıdır.

 

 

Web Design Teknikpark - Prefabrik ev fiyatları
Yandex.Metrica